Kibice na mecz!

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do pierwszych spotkań na naszym boisku. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Dla fanów Fuksa 30. sierpnia będzie prawdziwą gratką. Tego dnia na boisku w Wielowiczu odbędą się dwa spotkania. Liczymy, że podczas obu starć kibice licznie zgromadzą się na trybunach, by wspierać poczynania naszych zespołów.

Jako pierwszy o godzinie 11.00 na plac boju wyjdzie drugi zespół Fuksa. Dla ekipy występującej w lidze powiatowej pojedynek z Rozpłochem Płociczem będzie inauguracją rozgrywek. Choć to goście będą faworytami, to jednak po cichu możemy liczyć na niespodziankę. Od tego sezonu w druga drużyna została wzmocniona dwoma zawodnikami z pierwszego Fuksa. Zarówno Patryk Hoppe i Norbert Rink mają ogrywać się w "powiatówce", by w przyszłości stanowić o sile pierwszej drużyny.

Po tym spotkaniu dojdzie do głównego starcia. Po raz pierwszy w tym sezonie Fuks rozegra mecz w B-klasie na własnym terenie. Do Wielowicza przyjedzie zespół Biomasy Skarpa, który w pierwszym meczu uległ swojemu oponentowi. Dla naszego zespołu będzie to również szansa na rehabilitację po bolesnej porażce z LKS Kęsowo 2:6. Krótko o tym meczu opowiedział nam kapitan Fuksa - Paweł Gonerski.

Wydaje mi się że wszystko zaczęło się od szybko straconej bramki. Łapaliśmy momenty rozkojarzenia, z czego skrzętnie korzystali nasi rywale. Impulsem mógł być gol na 2:1, lecz po chwili gospodarze strzelili kolejne dwa gole. W drugiej części to my zaczęliśmy przeważać na boisku, lecz przeciwnicy kontrolowali przebieg wydarzeń, "kąsając" nas z kontry.

Popularny "Paweł" ma jednak nadzieje, że w następnym spotkaniu wynik będzie wyglądał dużo lepiej.

Przede wszystkim będziemy chcieli zagrać dużo lepiej niż w Kęsowie. Biomasa jest na pewno w naszym zasięgu i wierzę, że przed własną publicznością uda się nam zdobyć cenne trzy punkty do tabeli.