Młoda krew zasila nasz skład

Choć sezon trwa już w najlepsze, to włodarze Fuksa Wielowicz zadbali o to, by do składu dołączyło dwóch bardzo młodych graczy.

Ostatnio nasza kadra niemalże w pełni zjawia się na meczach, co może cieszyć naszego trenera – Damiana Nawrockiego. Mimo to działacze postanowili „dokoptować” dwóch graczy. Co ważne, obaj dopiero skończyli 16 lat, więc na początku będą zbierali cenne doświadczenie na B-klasowych boiskach.

Pierwszym z nich jest Dawid Wieczorek. Młody piłkarz zazwyczaj występuje w linii obrony. Niewątpliwie jego zaletą jest solidna postura, dzięki czemu jest on w stanie skutecznie rywalizować „bark w bark”. Trenerzy klubu czekali na to, aż Wieczorek skończy 16 lat, gdyż dzięki niemu zwiększy się rywalizacja na skrzydłach defensywy.

Drugim nowym zawodnikiem jest z kolei Jan Piechota. Mimo młodego wieku, zawodnika ma większe szansę na grę od swojego rówieśnika, gdyż jest on bramkarzem. Z obsadą tej pozycji jest u nas mały problem, dlatego przyjście Piechoty może znacząco poprawić jakość między słupkami.